Zimní softshell pro kluky

Konečně klučičí tovřeníKonečně jsem mohla šít i jinou než holčičí soupravu. Přeci jen máme v našem okolí těch dívčin hodně, tak jsem byla vděčná za objednávky pro chlapy. A navíc v kombinaci tyrkys-černá. Ta mě prostě uchvátila. A když jsem na stránkách Unuodesignu objevila nové aplikace mašinky a vagónku, vrhla jsem se do tvoření. Vznikl vývojový model číslo 4.

Kalhoty zůstaly beze změn, modré sedlo s kapsami, černé nohavice zakončené do tunýlku s dírou pro navlečení gumky. Opět jsem na spodek kalhot nažehlila aplikace. Přední levá a zadní pravá nohavice dostaly po jednom obrázku aby se nehádaly. První vláčkové kalhoty jsem bohužel nestihla vyfotit, protože jejich předání bylo tak rychlé, že jsem v podstatě nažehlila reflexy a hned předávala. Tady jsou druhé, na kterých jsou tučňáci.

Bundy se i tentokrát moc povedly. Na předním dílu jsem provedla malou úpravu, která spočívala v rozdělení předního dílu na dvě části a tím pádem posunutí kapes více dopředu. Přeci jen jsou takto umístěné kapsy dostupnější a pohodlnější. Rukávy u mašinkové bundy jsem zakončila úpletem a podhrnula do rukávů. Náplety tentokrát budou sloužit jako polorukavice, protože jsem nechala ve švu díru na palec. Ale opět jsem supěla při přišívání nápletu do vnitřku rukávu. U dětských bund je to opravdu pouze pro pevné nervy. Tučňáková má zakončení také do nápletu, ale nechala jsem ho volný jakoby rostoucí. Ale výsledek obou souprav je úžasný.

Konečně klučičí tovření   Konečně klučičí tovření   Konečně klučičí tovření


Komentáře

Zimní softshell pro kluky — 1 komentář

  1. Dobrý den, náhodou jsem narazila na Vaše stránky a moc se mi líbí souprava s vláčkem. Chtěla jsem se zeptat, kolik stojí korun a jak dlouho Vám trvá ušít ji.
    S pozdravem Medová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *