Trička s Mimoni

Ještě nedávno se nás tato mánie nijak nedotýkala. Jakési povědomí o těchto „postavičkách“ jsem sice měla, ale nijak zvlášť mě nezasáhly. Situace v naší rodině se však dramaticky změnila po společném shlédnutí filmu Mimoni. Mánie u našich děvčat propukla. Když jsem zcela náhodou objevila na netu látku s tímto motivem (a když se o ní dozvěděly děti), byla ihned objednána. Musím se pochválit, že tak rychle jsem snad ještě ušito neměla.

Tento týden byla naše Aninka u babičky a u dědečka, takže jsem se pověnovala šití a dohonila pár restů. Měla jsem také v plánu se vrhnout na šití bund, ale z toho nakonec sešlo. Ve středu po poledni mi totiž přišel balíček, který obsahoval i látku s malými žlutými příšerkami. Hned ve čtvrtek odpoledne jsem se vypravila koupit doplňkovou látku k Mimoňům. Oběhla jsem několik obchodů a málem jsem si zoufala, ale nakonec se mi podařilo látku sehnat. Po návratu domů jsem ještě od děvčat pozjišťovala jaká trička by asi chtěla a v pátek se dala do stříhání. Z původně zamýšlených tři trik a jedněch legín pro starší holky, jsem nakonec zvolila spravedlivější variantu a nastřihla jsem každé na jedno triko. Večer jsem zasedla ke strojům a během dvou hodin byly trička na světě.

Trička s Mimoni   Trička s Mimoni

Mám z nich ohromnou radost. Už začínají vypadat k světu a nestydím se za ně. Holky byly nadšené a hned do nich vlezly. A naprosto dokonalé modelky pak v sobotu u babičky a dedečka nadšeně zapózovaly tatínkovi, který na moje přání děvčata zvěčnil. Jsem zvědavá na reakce spolužáků ve třídě….


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *