Softshellové soupravy v reversu

Pro kamarádčinu roční dceru a tříletou neteř vznikly dvě softshellové soupravy. Jediný požadavek kamarádky ohledně barev byl ten, aby ta její nebyla příliš křiklavá, ale zároveň dobře viditelná. A tak vznikly dvě soupravy v obrácených barevných kombinacích. Nazvala bych je vývojovým modelem číslo 3.

Dvě soupravy v reversu   Dvě soupravy v reverzu

Nechala jsem se opět inspirovat nápady na stránkách Caramilly a kalhoty trochu vylepšila. Kapsy u bundy jsou praktické, ale přeci jen i kalhotám prospějí. Takže jsem se pustila do kapes a tím pádem upravila i výšku sedla tak, aby vše na sebe pěkně navazovalo. Nohavice jsou zakončeny do tunýlku, kdyby bylo třeba navléknout gumu a do vnitřních švů jsou všité knoflíky na gumičku pod chodidlo aby se kalhoty nevyhrnovaly.

   Dvě soupravy v reverzu   Dvě soupravy v reverzu

Bunda má lépe vyřešené kapsy, které jsou umístěné níž, kapuce má podšívku a nezapomněla jsem ani na poutko na pověšení (to mi u předchozích bundiček dost chybělo a došívala jsem ho). Reflexní paspulky se přestěhovaly do rukávových švů tak, aby byly dobře viditelné zepředu i zezadu. Rukávy jsem ukončila tunýlkem s gumičkou, protože kamarádka náplety nechtěla. Celá souprava je ještě doplněna o reflexní nášivky a nažehlovací aplikace. Jedna má motýlky, druhá kočičky a to jak na bundě, tak i na kalhotách.

   Dvě soupravy v reverzu   Dvě soupravy v reverzu


Komentáře

Softshellové soupravy v reversu — 2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *